Зустріч зі стейкхолдерами

П'ятниця, 27 серпня 2021, 18:58

 

 

Сьогодні в ауд. І-430 відбулась  Zoom конференція  викладачів кафедри з представниками потенціальних роботодавців для наших випускників. Запрошеними учасниками конференції були:  Руцяк Валентин Йосипович, головний інженер ТОВ «Українсько-словенське підприємство» хлібопекарський комплекс «Кулиничівський» (м. Харків) та Біланчук Олена Миколаївна, директор департаменту з якості ВАТ ВО «Конті» (м. Київ). Обговорювалися питання щодо основних вимог роботодавцій до їх майбутніх праційників. Особливу увагу приділили питанням адаптації молодих фахівцій в майбутньому колективі. Питанням дотримання вимог безпеки праці, дуальної освіти тощо. Були виказані пропозиціїї про спільну співпрацю нашої кафедри з підприємствами на яких працюють стейкхолдери.

 

 

Фестиваль молока 2021

Неділя, 15 серпня 2021, 18:18

14.08.21 в міському парку відпочинку м. Чернігова відбувся фестиваль молока 2021 – це свято виробників сільськогосподарської та зокрема молочної продукції, за рахунок яких тримається та розвивається економіка нашої країни. Викладачі кафедри «Харчових технологій» відвідали цей фестиваль, ознайомились з представленою продукцією, зустрілись з стейкхолдерами і обговорили з ними питання співпраці, а саме влаштування ЗВО нашої кафедри на практику, організацію екскурсій, отримання грантів на наукові розробки, в яких зацікавлені дані виробники.

Свою оригінальну і смачну молочну продукцію представили об'єднані територіальні громади таких виробників Чернігівщини:

Домашнє господарство з села Тополі Козелецького району привезли бринзу, сулугуні, молозиво.

ФОП «Слобідська сироварня» представили тверді, м'які, копчені сири, рикотту і солодкі десерти, які виробляють в сироварні в селі Всхіхсвятська Слобода Чернігівського району сімейна пара Заза і Ірма.

ПРаТ «Куликівське молоко» з Куликівки привезло молочну продукцію та пригощало своїми виробами усіх бажаючих.

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив Волинківська молочарська спілка Сосницької територіальної громади привіз до нас оригінальну молочну бринзу вершкову, з базиліком, паприкою, кропом.

Фермерське господарство Напорівське з села Лукашівка Чернігівського району привезло свою натуральну молочну продукцію.

Новгород-Сіверський молокозавод привіз різні види сирів. Представники заводу вважають, що вони виробляють найякісніший сир в Україні. 70% молока для сирів вони збирають на фермах, виготовляють їх з кращих заквасок, привезених з Данії та витримують сир протягом 15 років.

ТОВ «Сири Ліса» із Сновська привезли м’яки види сирів: моцареллу, сулугуні Адигейський сир та інші.

Фермерське господарство КОРОЛЬ і КО завітало до нас із своєю молочною продукцією з села Анисів Чернігівського району.

ТМ «Волошкове поле», м. Черкаси, відомого у нас виробника молочної продукції представили твердий сир, дитячі сирки в шоколадній глазурі та новинку - термостатну сметану (виробляється з потрійною пастеризацією, 21% жирності).

Крім виробників молока, кефіру, йогурту, сирів, масла та сметани на фестивалі була представлена ковбасна, хлібобулочна продукція, мед і медові напої, борошно, крупи та пластівці і навіть шоколад.

Гості з Ніжина привезли авторський натуральний Шоколад на меду з додаванням різних ягід та горіхів.

Щорський (Сновський) завод продтоварів представив різні види печива і пряників.

Крафтовий завод Savin Product с. Савин Козелецького району представив різноманітні ковбаси – дитячу, дієтичну, безглютенову та безлактозну продукцію.

Савин Продукт виготовляє якісні сосиски і ковбаси (лише з найкращого м’яса та спецій) у поєднанні з традиціями здорового харчування та інноваційними технологіями виробництва. Савин Продукт виділяє гранти на наукові та іноваційні розробки ковбасних виробів.

На святі можна було продегустувати парафіївські ковбасні вироби з натуральної сировини, які виробляються в Ічнянському районі Чернігівської області, смт. Парафіївка.

Чернігівське ТОВ «Наша булочка» представило різні види смачного оригінального хліба із власного борошна. Новинками сезону стали хліби для тостів та хліб Мустасаарі по –Скандинавськи на заквасці та з сиропами. «Наша булочка» також виробляє весільні короваї.

 

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ

П'ятниця, 02 липня 2021, 16:57

01.07.2021 відбулося вручення дипломів бакалавра гр. ХТ-171. ЩИРО ВІТАЄМО!!!

   

Ознайомча практика

П'ятниця, 25 червня 2021, 07:48

Зустрiч студентiв 1 курсу, групи ХТ-201 з шеф-поваром мережi ресторанiв м. Чернiгова  - Iваном Макаренком. Студенти дiзналися про особливостi харчових технологiй ресторанного господарства: приймання сировини, технологii виготовлення рiзних видiв блюд, особливостi впровадження мiжнародноi системи забезпечення безпеки харчових продуктiв НАССР у ресторанному виробництвi та багато цiкавого,  стосовно ресторанного бiзнесу. Студенти з цiкавiстю слухали, задавали i вiдповiдали на питання. Наприкiнцi зустрiчi, студенти подякували Iвану Макаренку за iнформацiю щодо ресторанного господарства i наголосили, що дiзналися ще про  один напрям дiяльностi, в якому вони можуть працювати по закiнченнi унiверситету.

 

Ознайомча практика студентiв первого курсу групи ХТ-201

Четвер, 24 червня 2021, 05:43

23.06.2021 було проведено екскурсійне заняття в ДП "Чернiгiвстандартметрологii". Першокурсники дізналися про особливості діяльності цього підприємства, зокрема: специфічність роботи метрологічних відділів, відділу стандартизації та сертифікації. Особливу увагу приділили роботі лабораторії з визначення якості та безпечності харчових продуктів , де безпосередньо відбувається перевірка показників якості i безпечності продуктів відповідно нормативним документам. Також , ознайомилися з роботою бібліотеки стандартів, які чинні в Україні. У вiддiлi сертифiкацii розглянули порядок проведення робiт з одержанная сертифiкатiв якостi та вiдповiдностi продукцii та послуг. Студенти групи ХТ-201 брали активну участь у дискусiях, задавали багато запитань щодо перевiрки якостi та безпечностi харчових продуктiв. Екскурсiйне занятия досягло своєї мети, студенти дiзналися про новий аспект iх майбутньої професійної діяльності.

 

   

Сторінка 2 з 11