Зустріч зі стейкхолдером Ячною О.О.

Вівторок, 19 жовтня 2021, 16:48

Сьогодні о 11-30 відбулася зустріч студентів та викладачів нашої кафедри зі стейкхолдером Ячною О.О. online, в ауд. 430. Тема:"Стан та перспективи розвитку харчовоi промисловостi Чернiгова та Чернiгiвськоi областi".

 

 

Майстерня ресайклінгу «Plastic Fantastic»

П'ятниця, 10 вересня 2021, 16:11

Сьгодні студенти груп Е-211 та Е201 разом з викладачами кафедри прийняли участь у презентації майстерні ресайклінгу «Plastic Fantastic». Подія відбулася в рамках спільного проєкту ГО «Еко Місто» та Національного університету «Чернігівська політехніка». Офіційними спікерами презентації були: Радек Матула, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні, Олег Новомлинець, ректор НУ «Чернігівська політехніка», Сергій Безбородько, керівник ГО «Еко Місто». Модератор — Сергій Забара, менеджер проєкту. В програмі заходу було ознайомлення з обладнанням для сортування та переробки вторинної сировини. Проводились майстер-класи з виготовлення корисних виробів.

 

Інтерв'ю з випускницею

П'ятниця, 10 вересня 2021, 14:31

https://drive.google.com/file/d/1PQP4acFM-1aTtA6PX0oAGUakkbDXkEUx/view?usp=sharing

   

Робоча зустріч зі стейкхолдерами

Неділя, 05 вересня 2021, 17:28

 

В рамках бізнес-фестивалю «Разом до успіху», який відбувся в Чернігові 04.09.21, науково-педагогічні працівники нашої кафедри зустрілись з стейкхолдерами. В неформальному, дружньому спілкуванні обговорили з специфіку викладання курсу «Виробництво екологічно чистої та органічної продукції» з Ячною Оленою Олексіївною, яка є начальником відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації. Олена Олексіївна є активним учасником організації та проведення щорічного Чернігівського регіонального форуму «Органік Інвест» на якому виробники органічної продукції діляться досвідом ведення бізнесу, обговорюють проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Із заступником директора з виробництва ТОВ Нептун, м. Мена Боровик Світланою Григорівною обговорили статтю в співавторстві за матеріалами роботи проведеної науково-педагогічними працівниками кафедри за замовленням ТОВ Нептун, яке знаходиться у м. Мена Чернігівської області, і його продукцією є вода мінеральна газована «Остреченська», вода солодка газована (з різноманітними наповнювачами) та вода питна негазована «Сіверська». Для виробництва води питної негазованої очищеної «Сіверська» підприємство використовую воду з артезіанської свердловини і хімічний склад цієї води не відповідає встановленим нормативам, тому на підприємстві застосована система очистки, однак після зворотного осмосу рівень йонів Са2+, Mg2+ є нижчим за фізіологічний. Тому така вода потребує додаткової мінералізації. Під час змішування води зі свердловини або після першого етапу очищення з повністю очищеною водою у різних співвідношеннях можна одержати воду з заданим хімічним складом. Метою дослідження науково-педагогічних працівників кафедри на замовлення ТОВ «Нептун» є розробка методу розрахунків співвідношення фракцій води звикористанням інформаційних технологій.

 

ФЕСТИВАЛЬ «ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО»

Субота, 04 вересня 2021, 17:34

Сьогодні викладачі та найкращі студенти нашої кафедри у складі делегації Національного університету «Чернігівська політехніка» відвідали четвертий щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО», який відбувся у парку природи «Беремицьке», с. Беремицьке, Остерської міської територіальної громади Чернігівського району.


   

Сторінка 1 з 11