Замітка про гостьову лекцію

Понеділок, 24 січня 2022, 11:12

 

19.01.2022 розу для студентів груп ХТ-191 та ХТ-181 у форматі Zoom конференції відбулась гостьова лекція з курсу Технологія молока та молочних продуктів на тему «Організація виробництва молокопродуктів на ПрАТ Куликівське молоко».

Лекцію прочитали голова наглядової ради Дідур Анатолій Арсенович та зав. виробництвом Книр Олена Миколаївна. На гостьову лекцію були запрошені також студенти інших курсів спеціальності. Найбільш зацікавили студентів питання працевлаштування та сучасних проблем молочної галузі України, задавали і питання до фахівців-практиків, що виникали при виконанні курсового проекту. Зокрема, з якою періодичністю поступає молоко на завод, яким є його запас на підприємстві. Цікавились доцільністю проведення гомогенізації згущеного молока тощо.

Підприємство зацікавлено в талановитій молоді, яка б змогла вирішити проблеми та подолати виклики, що стоять сьогодні перед підприємствами харчової промисловості та запрошує зацікавлених студентів на практику з перспективою подальшого працевлаштування.

Висловлюємо велику подяку Анатолію Арсеновичу та Олені Миколаївні за змістовну лекцію, а студентам- за цікаві запитання!


 

Всеукраїнський конкурс стартапів

Четвер, 16 грудня 2021, 18:36

Сьогодні 16.12.21 наш Олександр Бусел представив свій проєкт стартапу в Національному університеті імені Т.Г.Шевченка в м. Київ. Виступ Олександра викликав неабиякий інтерес серед членів жюрі, так що деякі з них  висловили бажання відвідати наш університет  - це заступник міністра освіти, керівник фонду стартапів України, посол Франції.

На всеукраїнський конкурс стартапів було подано багато цікавих проєктів, що відповідають нагальним потребам економіки, бізнесу, маркетингу, а також соціальним потребам, що вимагають нових, нестандартних підходів.

Конкуренція, звичайно, велика, тож дякуємо, тобі Олександре, що сміливо і цікаво представляєш свій проєкт, а заодно і наш університет та кафедру харчових технологій. Бажаємо тобі всього найкращого і реалізації твоїх творчих задумів. Щасти тобі, Олександре!


 

Вітаємо з перемогою Олександре!

П'ятниця, 10 грудня 2021, 17:20

Вітаємо з перемогою! Сьогодні відбувся фінал конкурсу стартапів Національного університету "Чернігівська політехніка" - " Startup - way to success".

Перемогу на ньому здобув Бусел Олександр (ХТ-191), отримавши диплом першого ступеня та сертифікат фіналіста. Проєкт Олександра " Pumkin selles" привернув увагу журі конкурсу своєю актуальністю, реалістичністю і турботою про розвиток бізнесу в сільській місцевості. Стартап, який представив Олександр закладає основу для розвитку інших проектів, пов'язаних безпосередньо з харчовою промисловістю - кондитерською, хлібопекарською.

Олександре, бажаємо тобі міцного здоров'я, натхнення в реалізації твоїх таких необхідних проектів!


   

Співпраця з роботодавцями

Вівторок, 07 грудня 2021, 06:14

06.12.2021 на кафедрі харчових технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» відбулася зустріч з керівництвом Чернігівського відділення «AB InBev Efes Ukraine».

Від підприємства були присутні:

ВОРОЖКО Євген Михайлович – Директор Чернігівського відділення компанії «AB In Bev EFES Україна» - член Наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Бондарь Тимофій Юрійович – менеджер з технічних питань підприємства.

Від Національного університету «Чернігівська політехніка»:

НОВОМЛИНЕЦЬ Олег Олександрович – ректор Національного університету «Чернігівська політехніка», доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України.

КАЛЬЧЕНКО Володимир Віталійович – проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Чернігівська політехніка», доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Хребтань Олена Борисівна – зав. кафедри харчових технологій Національного університету «Чернігівська політехніка».

Гуменюк Оксана Леонідівна – к.х.н., доцент кафедри харчових технологій, гарант Освітньої програми «Харчові технології та інженерія» першого освітнього ступеня за спеціальністю 181 Харчові технології.

Замай Жанна Василівна – к.т.н., доцент кафедри харчових технологій, гарант Освітньої програми «Харчові технології» другого освітнього ступеня за спеціальністю 181 Харчові технології.

Під час зустрічі обговорювали питання:

- удосконалення освітньо-професійних програм зі спеціальності 181 Харчові технології;

- рекомендації до робочої навчальної програми «Технологія бродильних виробництв», тематику курсових та кваліфікаційних робіт;

- забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам сучасних вітчизняних підприємств;

- аспекти подальшої співпраці кафедри харчових технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» з Чернігівським відділенням «AB InBev Efes Ukraine» виробничим підприємством – пивзавод.

Представники Чернігівського відділення «AB InBev Efes Ukraine» висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики на підприємстві (до 6 місяців), умови для виконання наукових досліджень. А також, допомагати з подальшим працевлаштуванням на підприємстві за фахом.

Керівництво Чернігівського відділення «AB InBev Efes Ukraine» було ознайомлено з можливостями нової кафедральної лабораторії аналізу харчових продуктів та інноваційними магістерськими розробками з фільтрування солоду.

Висловлюємо щиру вдячність за цікаву, змістовну зустріч та цінні рекомендації, отримані від керівництва Чернігівського відділення «AB InBev Efes Ukraine» щодо удосконалення підготовки студентів спеціальності 181 «Харчові технології». Сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому!

 

 

Зустріч зі стейкхолдером Ячною О.О.

Вівторок, 19 жовтня 2021, 16:48

Сьогодні о 11-30 відбулася зустріч студентів та викладачів нашої кафедри зі стейкхолдером Ячною О.О. online, в ауд. 430. Тема:"Стан та перспективи розвитку харчовоi промисловостi Чернiгова та Чернiгiвськоi областi".

 

   

Сторінка 1 з 12